DS Stål-Möbler Malmö

DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö
DS Stål-Möbler Malmö

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, DS Stål-Möbler, Malmö, 1930/40-tal, Blå/grönlackerad- och svartlackerad, låda flankerad av svängbara lådor, på förkromat stål, höjd ca 74 cm, 89x32 cm

Smärre slitage, avskavd färg

612643

2019-02-15