Soffbord i brons i form av bonsaiträd

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, brons, i form av bonsaiträd, patinerat, droppformade glasskivor, fotplatta i lackerad valnöt, 1900-talets andra hälft, jugendstil, höjd ca 46, 143x73 cm

Bruksslitage, ärgade områden, missfärgning på lacken vid fotplatta.

612647

2019-02-07