Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AXEL WALLENBERG (1898-1996): Skådespelerskan Karin Kavlin, monogramsignerad Wallenberg 1929, patinerad gips, höjd 45 cm
Smäre nagg
612651
2019-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här