Axel Wallenberg skulptur

Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXEL WALLENBERG (1898-1996): Skådespelerskan Karin Kavlin, monogramsignerad Wallenberg 1929, patinerad gips, höjd 45 cm

Smäre nagg

612651

2019-02-09