Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SKÄNK, 1800-tal, barockstil, sannolikt sydeuropa, front med dörrpar, invändigt med hyllplan, höjd ca 104, 182x51 cm
Zustandsbeschreibung
Kompletterad med senare och nyare delar, slitage, märken
612666
2019-02-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner