Axel Knipschild Skulptur

Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur
Axel Knipschild Skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Komposition, skulptur i spårfräst plexi, signerad och daterad -73. höjd ca 42x30,5 cm

612668

2019-02-09