Skåp jugend 1900-talets början

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, jugend, 1900-talets början, bonad furu, dörr med målad dekor, höjd ca 194, 95x46 cm

Repor, märken förekommer, nyckel saknas

612675

2019-02-12