Nadia Nukalo oljemålning
Closed
2019-02-15
612681
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
NADIA NUKALO (född 1953): Balettflicka, signerad Nukalo, olja på duk, ca 74x60 cm