Bordslampa funktionalism

Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, stomme i förtennad metall med svartlackerad kula, märkt 4584, höjd ca 35 cm inkl skärm

Bruksslitage

612693

2019-02-10