Väinö Hervo

Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo
Väinö Hervo

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

VÄINÖ HERVO (1894-1974): Sommardag, signerad och daterad -52, olja på duk 62x73 cm

612715

2019-02-08