Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
HANS HAMNGREN (född 1934): "Leornardo", signerad Hamngren, 22/135, anamorfos litografi med pyramid spegel, bladmått 58x57 cm
612725
2019-02-11