P.G Thelander etsning

P.G Thelander etsning
P.G Thelander etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): " Korv med potatis", signerad PG Thelander, 21/180, färgetsning, bladmått 55x69 cm

612730

2019-02-11