Roland Svensson Jacob Wallenberg
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 145/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm
Kuntoraportti
612735
Päivämäärä:
2019-02-11