Roland Svensson Jacob Wallenberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 145/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm

Kuntoraportti

612735

Päivämäärä:

2019-02-11