Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Sommar i bärfendalen", signerad M Huss W-80, 447/460, färglitografi, ca 112x49 cm
612738
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här