Skrivbord 1940-tal
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORD / PARTNERSDESK, fanér i bl.a alm, 1940-tal, njurformat, sarg med två lådor på vardera sida, skåpsdörrar med bakomvarande lådinredning, och nyckelhålsinläggningar i ben, höjd ca 74, 153x75 cm, nycklar medföljer
Nyckel saknas. Smärre slitage.
612745
2019-02-08