Matbord 1960-/70-tal

Matbord 1960-/70-tal
Matbord 1960-/70-tal
Matbord 1960-/70-tal
Matbord 1960-/70-tal
Matbord 1960-/70-tal
Matbord 1960-/70-tal
Matbord 1960-/70-tal
Matbord 1960-/70-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, bordsskivor fanerade i ek och betsade, underrede i massiv betsad ek, 2 utdragsskivor á 53,5 cm, höjd 74, 130 - 237 x 90 cm

612764

2019-02-08