Skulptur i sten

Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, sten, i form av häst, höjd 52 cm

Smärre nagg kan förekomma, lagning

612780

2019-02-11