Lyth kompass

Lyth kompass
Lyth kompass
Lyth kompass
Lyth kompass
Lyth kompass
Lyth kompass
Lyth kompass
Lyth kompass

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄTSKEKOMPASS med gradskiva, 1900-tal, märkt Lyth Stockholm, mässing, 13, diameter 32 cm

Slitage och skador

612783

2019-02-11