Helge Frender oljemålning

Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): Stilleben, signerad Frender, olja på duk, 46x55 cm

612794

2019-03-04