Bord ek

Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, arbets/matbord, ek med tre lådor i sargen, metallskodda benavslut, skiva i laminat, omkring 1900-talets mitt, längd 190 cm, bredd 85 cm, höjd 81 cm

Bruksslitage

612796

2019-02-08