Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, arbets/matbord, ek med tre lådor i sargen, metallskodda benavslut, skiva i laminat, omkring 1900-talets mitt, längd 190 cm, bredd 85 cm, höjd 81 cm
Bruksslitage
612796
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här