Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, 2 delat, bemålat, beslag i förgylld metall, höjd ca 188, 114x51 cm

Senare bemålat

612800

2019-02-09