Tumlare silver Lorens Stabeus

Tumlare silver Lorens Stabeus
Tumlare silver Lorens Stabeus
Tumlare silver Lorens Stabeus
Tumlare silver Lorens Stabeus
Tumlare silver Lorens Stabeus
Tumlare silver Lorens Stabeus
Tumlare silver Lorens Stabeus
Tumlare silver Lorens Stabeus

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LORENS STABEUS, tumlare, silver, graverad mynning, invändigt med spår av förgyllning, stämplad LS Stockholm 1747, höjd 3 cm, vikt 33 g

Liv med monogram, bucklor och slitage

612813

2019-02-08