Love is Omega Seamaster de Ville boett 18 k
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OMEGA, Seamaster de Ville, boett, 18 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, stavindex, stor sekundvisare, datum, förgylld krona med Omega tecken, Ø ca 34,5 mm, vikt ca 39,3 g
Bruksslitage. Krona med ärgningar. Fungerar vid inlämning. SAV garanterar ej funktionen.
612818
2019-02-10