Love is Omega Seamaster de Ville boett 18 k

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OMEGA, Seamaster de Ville, boett, 18 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, stavindex, stor sekundvisare, datum, förgylld krona med Omega tecken, Ø ca 34,5 mm, vikt ca 39,3 g

Bruksslitage. Krona med ärgningar. Fungerar vid inlämning. SAV garanterar ej funktionen.

612818

2019-02-10