Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1930/40-tal, svängd rygg, röd klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Smärre slitage
612828
2019-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här