Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSKAR LINDROOS, cigarettetui, silver, med guldapplikationer, invändigt förgylld, stämplad OL Helsingfors 1921, 10x8,5 cm, vikt 179 g
Invändig gravyr, slitage och skador
612831
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här