Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OSKAR LINDROOS, cigarettetui, silver, med guldapplikationer, invändigt förgylld, stämplad OL Helsingfors 1921, 10x8,5 cm, vikt 179 g
Zustandsbeschreibung
Invändig gravyr, slitage och skador
612831
2019-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner