Johan Krouthén oljemålning

 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Landskap med väg, signerad och daterad Johan Krouthén troligen daterad 1923, olja på duk, 50x75 cm

612832

2019-03-10