Skåp tapetserat med blomsterplanscher

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1940/50-tal, flyttbara hyllplan samt lådor, fanér i björk, senare tapeserat med floraplanscher ur "Nordens Flora" av CAM Lindman, nycklar finns, höjd ca 125 cm, samt 112x46 cm

Renoverat, kompletterat, smärre slitage

612845

2019-02-08