Bägare mm silver

Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver
Bägare mm silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 4 st, FAT, SKÅL, PUNSCHKOPP, ÄGGKOPP, SOCKERSKED samt DRÄKTSÖLJA, sammanlagt 10 delar, 1800- och 1900-tal, silver, högsta höjd ca 9 cm, total vikt ca 603 g

Gravyr, bucklor, bruksslitage

612847

2019-02-08