Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MIETTINEN & NURMI, cigarettetuier, 1 par, silver, samorodok teknik, en med guldmonogram, invändigt förgyllda, stämplade M&N Åbo 1953, ca 8,5x8 cm, totalvikt 183 g
Slitage
612849
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här