Cigarettetuier 1 par silver

Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver
Cigarettetuier 1 par silver

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

MIETTINEN & NURMI, cigarettetuier, 1 par, silver, samorodok teknik, en med guldmonogram, invändigt förgyllda, stämplade M&N Åbo 1953, ca 8,5x8 cm, totalvikt 183 g

Slitage

612849

2019-02-08