Pär Siegård oljemålning

Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): stilleben, olja på duk, signerad Pär Siegård, ca 59x46 cm

Smärre slitage

612861

2019-02-13