Fog o Mörup taklampa

Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOG & MÖRUP, Danmark, takarmatur, 1960/70-tal, diameter ca 47 cm, höjd 35 cm

mindre buckla samt ytslitage

612862

2019-02-09