Pentti Veroma oljemålning

Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning
Pentti Veroma oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENTTI VEROMA (Finland, 1903-1979): Hamnmotiv från Åbo, signerad P. Veroma, olja på duk, 36x45 cm

612894

2019-02-11