Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal

Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal
Byrå 3-lådig rokoko 1700-tal

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad i blandade träslag, bukig form, brännförgyllda beslag av brons, konturerad skiva, höjd ca 81, 122x54 cm

Renoverad, hörnbeslag saknas, skador, slitage, tröga lås

612903

2019-02-15