Ulf Särnegårdh oljemålning

Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF SÄRNEGÅRDH (född 1939): "Det röda molnet" (parafras), signerad Särnegårdh, olja på pannå, ca 38x38 cm

612904

2019-02-08