Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): Motiv över stadsgårdskajen och Erstaklippan, signerad Bruno Karlsson, daterad -71, olja på duk, ca 65x78 cm

612906

2019-02-08