Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad M. Pyk, numrerad 4878/5000, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Ej examinerad ur ramen
612915
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här