Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad M. Pyk, numrerad 4878/5000, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Ej examinerad ur ramen

612915

2019-02-08