Svend Middelboe takarmatur Verona
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEND MIDDELBOE, "Verona", takarmatur, 1 par, Thorn, formgiven under 1960-talet, 5 lameller i vitlackerad plåt samt orangelackerad innerdel, höjd ca 30, diameter ca 40 cm
Bruksslitage, en är något sned, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, stickkontakter saknas
612928
2019-02-12