Svend Middelboe takarmatur Verona

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEND MIDDELBOE, "Verona", takarmatur, 1 par, Thorn, formgiven under 1960-talet, 5 lameller i vitlackerad plåt samt orangelackerad innerdel, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, en är något sned, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, stickkontakter saknas

612928

2019-02-12