Juan Gris litografi

Juan Gris litografi
Juan Gris litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUAN GRIS (1887-1927), "Fruit, dish and bottle", signerad Juan Gris 12-19 i trycket, färglitografi, numrering under passepartouten, bildstorlek ca 24x32 cm

Ej examinerad ur ramen, passepartouten med fläck

612936

2019-02-09