Bordstelefon
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BORDSTELEFON, "Taxen" modell, 1890-tal, märkt Rikstelefon, svartlackerat järn med förnicklade detaljer, höjd ca 30 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage, ställvis förlust av färg, repor
612937
2019-02-10