Bordstelefon

Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BORDSTELEFON, "Taxen" modell, 1890-tal, märkt Rikstelefon, svartlackerat järn med förnicklade detaljer, höjd ca 30 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage, ställvis förlust av färg, repor

612937

2019-02-10