Love is Halsband Stigbert
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HERIBERT ENGELBERT, halsband, stämplat Stigbert, Stockholm 1942, hänge med oval fasettslipad bergkristall, kedja modell ögla/ stav, höjd ca 45 mm, längd ca 51 cm, vikt ca 23,5 g
Bruksslitage.
612938
2019-02-10