Love is Halsband Stigbert

Love is Halsband Stigbert
Love is Halsband Stigbert
Love is Halsband Stigbert
Love is Halsband Stigbert
Love is Halsband Stigbert
Love is Halsband Stigbert
Love is Halsband Stigbert
Love is Halsband Stigbert

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERIBERT ENGELBERT, halsband, stämplat Stigbert, Stockholm 1942, hänge med oval fasettslipad bergkristall, kedja modell ögla/ stav, höjd ca 45 mm, längd ca 51 cm, vikt ca 23,5 g

Bruksslitage.

612938

2019-02-10