Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
THOMAS KNARVIK (Norge, född 1969): Hymne, signerad och daterad på baksidan Knarvik 96, olja på duk, 190x210 cm.
UTSTÄLLD: Folmoe, Knarvik, Nerdrum. Museet før samtidskunst, Oslo 1996
612946
2019-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här