Thomas Knarvik, Mytologisk scen

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

THOMAS KNARVIK (Norge, född 1969): Hymne, signerad och daterad på baksidan Knarvik 96, olja på duk, 190x210 cm.

UTSTÄLLD: Folmoe, Knarvik, Nerdrum. Museet før samtidskunst, Oslo 1996

612946

2019-03-10