Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
SKÅP, ek, gotisk stil, 1900-tal, dekor av spetsbågar och snidade figurer, lås i smide, höjd ca 145 cm, bredd 95 cm, djup 52 cm
Smärre bruksslitage, toppskivan med fläck
612953
2019-02-10