Husskylt

Husskylt
Husskylt
Husskylt
Husskylt
Husskylt
Husskylt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLT, 1900-tal, enligt uppgift från Nybrogatan 64, bemålad vitmetal, längd 125 cm

Slitage

612967

2019-02-09