Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, gustavianskstil, 8 ljusarmar, elektrifierad, behängd med olikformade prismor, stomme i mässing, höjd 85, diameter 68 cm

SMÄRRE SLITAGE.

612977

2019-02-09