Axel Larsson sminkbord/ hallmöbel
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL LARSSON, sminkbord/ hallmöbel, 1900-talets första hälft, Bodafors, alm och björk fanéring, 2 dörrar med bakomliggande hyllplan samt 2 lådor i särg, höjd ca 60, 150x51 cm
Slitage, ställvis fanérskador, märken, repor, nycklar saknas
612992
2019-02-10